ENERGETICKÉ ÚSPORY SE ZÁRUKOU

Novinky

Nová personální posila Skupiny Amper   1.4. 2021

Obchodní tým Skupiny Amper posílil Vladimír Kučera, který od 1.4.2021 nastoupil na pozici obchodní ředitel společnosti Amper Savings.

Vladimír absolvoval roce 1995 obor Silnoproudá elektrotechnika a automatizace na SPŠ-SOUe v Brně.

Praxi zahájil ve společnosti ENBRA, kde prošel řadou pozic, od technického poradenství v oblasti hydraulického vyregulování, MaR, tepelnou techniku, přes obchodní a strategický management a zahraniční obchod. V roce 2004 opustil tuto společnost z pozice ředitele strategie pro ČR a SR, aby se do ní v roce 2008 na 3 roky vrátil na post ředitele prodeje a ředitele strategického nákupu. V mezičase a následně střídavě působil v ČR a zahraničí u předních světových výrobců technologií v oblasti tepelné techniky, armatur, potrubních systémů a MaR - jako area manažer či ředitel zastoupení pro ČR a SR (Ferroli, RKG – IWKA). Zkušenosti z realizační fáze projektů nasbíral mj. jako obchodní ředitel společnosti TRASKO a následně od roku 2016 v rámci působení ve společnosti EVČ, kde působil jako obchodně-technický ředitel a jednatel, a po úspěšné fúzi se společností ENESA, jako obchodní ředitel a člen PAS. V EVČ i ENESA převzal odpovědnost i za úsek EPC&DB a v rámci jeho působení došlo k získání a realizaci významných projektů oceněných mj. i asociací APES.

V historii  byl angažován v rámci řešení mnoha průmyslových a technologických aplikací, aktivně se podílel na přednáškové činnosti, technickém poradenství a vzdělávání ve vztahu k odborné veřejnosti. Současně stojí za úspěšnou tvorbou a implementací několika firemních obchodních, marketingových, produktových či inovačních strategií, restartem společností či zavedením/inovací obchodních a výrobních procesů.

Ve Skupině Amper je odpovědný za obchodní oblast energetických projektů od fáze marketingu až po fázi realizace.


kontaktní formulář


Odeslat dotaz

* odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle těchto pravidel


Twitter Facebook