ENERGETICKÉ ÚSPORY SE ZÁRUKOU

Reference

Společnost Amper Savings, a.s. realizuje projekty energetických úspor pro města, obce a výrobní podniky v různých oborech.

Salesiáni Dona Bosca

Salesiáni Dona Bosca Poskytování služeb energetického managementu

 

Klient:
Salesiáni Dona Boska
Vítkovická 1949/28
702 00 Moravská Ostrava

Doba plnění:
1.12.2016 - 31.5.2017

Dotčené objekty:

Administrativní objekt, kostel, učebny a výukové sály, pracovní dílny a tělocvična, venkovní sportoviště  

Realizovaná opatření a poskytované služby:

  • Řešení základních potřeb výstavby nové plynové kotelny, zajišťující účinný a bezpečný provoz a zároveň vylučující budoucí havarijní stav současného řešení.
  • Externí investice do nutných investičních změn rekonstrukce formou EPC a související financování.
  • Nad rámec standardního dodavatelského projektu garance výsledku v podobě garantovaného poklesu energetických i provozních nákladů.
  • Zajištění aktivního přístupu k energetickému managementu v rámci provozu energetiky jako celku s předem definovanými provozními náklady.
  • Forma spolupráce s motivací v dosažitelnosti úspory a k dalšímu snižování provozních nákladů.
  • Komplexní pojetí v oblasti energetiky od nákupu až po konečnou spotřebu, provoz objektových areálů, areálový energetik k plnění požadavků vyplývajících ze zákona o hospodaření s energií č. 406/2000Sb. a jiných certifikačních povinností.
  • Návrh projektu EPC s délkou trvání kontraktu 15 let, rekonstrukce centrální plynové kotelny, sloužící pro účely vytápění a přípravy teplé užitkové vody až na kondenzační úroveň včetně souvisejících opatření v oblasti úpravy vody nebo nově řešeného systému odvodu kondenzátu a odkouření nové technologie.
  • Monitorovací modul PLC SDS MICRO DIN IO6 s napájecím zdrojem 24V a internetovou konektivitou.
  • Realizace nové elektroinstalace a systému MaR (měření a regulace), začleněného do nadřazeného řídícího systému s možností dálkového řízení a sdíleného monitoringu pro potřeby klienta.
  • Zavedení aktivního energetického managementu s využitím dispečerského řízení pro potřebu účinného provozu tepelného hospodářství a online řešení provozních režimů. Výhodou tohoto způsobu řízení je také pravidelné hodnocení skutečně dosahovaných energetických a provozních úspor.

Finanční parametry navrženého projektu EPC:
Referenční náklady 1,6 mil. Kč bez DPH
Nabídková cena 3,3 mil. Kč bez DPH
Garantovaná roční úspora 0,22 mil. Kč bez DPH

kontaktní formulář


Odeslat dotaz

* odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle těchto pravidel


Twitter Facebook