ENERGETICKÉ ÚSPORY SE ZÁRUKOU

Reference

Společnost Amper Savings, a.s. realizuje projekty energetických úspor pro města, obce a výrobní podniky v různých oborech.

Nový Jičín

Nový Jičín Poskytování služeb energetického managementu pro vybrané objekty v majetku města Nový Jičín

Klient:
Město Nový Jičín
Masarykovo náměstí 1
741 01 Nový Jičín

Doba plnění:
1.1.2018 - 31.12.2018

Dotčené objekty:
Projekt řeší 26 městských objektů (administrativně kulturní objekty a sportovní areály, městský úřad, Beskydské divadlo, zimní stadion, krytý plavecký bazén, základní školy, mateřské školy, středisko volného času a další).

Realizovaná opatření a poskytované služby:

  • Příprava dlouhodobé energetické koncepce města Nový Jičín s využitím systému aktivního energetického managementu pro zajištění vyšší efektivity v rámci provozu vybraných objektů a s tím související úspory provozních nákladů.
  • Komplexní analýza výchozího stavu (spotřeba energie, užívané technologie, smluvní podmínky dodávek energií, technický stav a způsob využití budov).
  • Zpracování návrhu beznákladových, nízkonákladových a vysokonákladových opatření vč. stanovení potřebné výše nákladů a vyhodnocení jejich návratnosti.
  • Vyhodnocení přínosů realizovaných opatření, zpracování nových návrhů pro realizaci potřebných investic včetně doporučení k dalšímu řešení energetických úspor.
  • Kontrola správnosti fakturačních údajů, sledování změn ve spotřebách, základní vyhodnocení změn s ohledem na klimatické podmínky, využití objektů a realizaci úsporných opatření.
  • Monitoring provozu a spotřeb vybraných objektů.
  • Součinnost při realizaci beznákladových úsporných opatření, poskytnutí podpory při posouzení možností čerpání dotací a poskytování odborného poradenství v oblasti energetiky.

Referenční náklady:
Teplo: 15 509 413 Kč s DPH
Elektřina: 13 565 801 Kč s DPH
Voda: 5 945 663 Kč s DPH

kontaktní formulář


Odeslat dotaz

* odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle těchto pravidel


Twitter Facebook