ENERGETICKÉ ÚSPORY SE ZÁRUKOU

Reference

Společnost Amper Savings, a.s. realizuje projekty energetických úspor pro města, obce a výrobní podniky v různých oborech.

CeWe Color, a.s.

CeWe Color, a.s. Poskytování služeb energetického managementu s garancí úspor v areálu závodu CeWe Color (Fotolab)

Klient:

CeWe Color, a.s. 

Kloknerova 2278/24

Praha 4 – ChodovDoba plnění:

06/2015 – 08/2022Poskytované služby energetického managementu:Aktivní energetický management orientovaný na optimalizaci provozu energetického hospodářství objektu klienta s cílem snížení provozních nákladů a úspory emisí CO2. Záměrem byla co nejúčinnější výroba energií, jejich distribuce a samotná spotřeba. Koncepční přistup při tvorbě a realizaci investičních záměrů jak v oblasti energetiky, tak i dalších modernizačních a rozvojových projektech klienta.
  • Modernizace systému MaR a vytvoření cloudového dispečerského prostředí jako nástroje aktivního energetického managmentu.

  • Podpora začlenění do dispečerského dohledu, zajištění dostupných dat pro optimalizaci a přehled toku energií - Monitoring & Targeting.

  • Návrhy úsporných opatření (kompresorová stanice, plynová kotelna, zdroj chladu, centrální VZT jednotka), koordinační role procesu přípravy, projekce a realizace až po samotný provoz.

  • Posouzení možností uplatnění obnovitelných zdrojů energií, snížení energetické náročnosti budovy, dekarbonizaci.Dosažené úspory:zemní plyn: 55% 

elektrická energie: 18%

CO2: 26% (cca 1 400 tun)


Dokumenty
ke stažení:

Referenční list (pdf)

kontaktní formulář


* odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle těchto pravidel


Twitter Facebook