ENERGETICKÉ ÚSPORY SE ZÁRUKOU

Reference

Společnost Amper Savings, a.s. realizuje projekty energetických úspor pro města, obce a výrobní podniky v různých oborech.

CeWe Color, a.s.

CeWe Color, a.s. Poskytování energetických služeb metodou EPC v areálu závodu Fotolab - CeWe Color

Klient:
CeWe Color, a.s. 
Kloknerova 2278/24
Praha 4 – Chodov

Doba plnění:
Období výstavby úsporných opatření: 05/2015 až 8/2015
Období zaručených úspor a splácení: 1.9.2016 – 31.8.2026 (10 let)

Realizovaná opatření a poskytované služby:

  • Návrh, projekce a realizace úsporných opatření v oblasti vytápění, chlazení, osvětlení a výroby stlačeného vzduchu. Součástí projektu EPC byla také rekonstrukce stávajícího systému měření a regulace a byla doplněna softwarová nástavba, která umožňuje všem oprávněným osobám dálkový monitoring a ovládání energetického hospodářství z kteréhokoliv místa s přístupem na internet.
  • Rekonstrukce plynové teplovodní kotelny pro zajištění vytápění a přípravy teplé užitkové vody včetně úpravy topných větví pro zajištění vytápění prostor s odlišným časovým režimem.
  • Rekonstrukce kompresorové stanice s cílem zvýšení účinnosti výroby stlačeného vzduchu včetně využití odpadního tepla z kompresoru a zapojení celé technologie výroby do systému měření a regulace - optimalizace provozu, sledování spotřeby EE a vyrobeného množství stl. vzduchu.
  • Energetický management s důrazem na monitoring spotřeb energií a provoz instalovaných technologických zařízení, vyhodnocení úspor a optimalizace provozních parametrů, vč. služeb centrálního dispečinku.

Finanční parametry:
Referenční náklady: 5,5 mil. Kč bez DPH
Nabídková cena: 2,5 mil. Kč bez DPH
Garantovaná roční úspora: 0,3 mil. Kč bez DPH

Dokumenty
ke stažení:

Referenční list (pdf)

kontaktní formulář


Odeslat dotaz

* odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle těchto pravidel


Twitter Facebook